POZNEJTE NÁŠ TÝM

KONTAKT

NÁŠ TÝM

Poznejte náš tým ve studiu TADEAS.

Lena Brožíková

Lena Brožíková

Zakladatelka studia, kosmetička, lektorka.

Josef Cipra

Josef Cipra

Masér.

Lenka Krejčová

Lenka Krejčová

Kosmetička a vizážistka. Už od dětství mi maminka říkala, když jsem stála před zrcadlem a řešila svůj vzhled, že se moc sleduji, a to mi zůstalo doteď :-). Od roku 2016 sleduji i Vaši pleť a to nejen jako kosmetička, ale od roku 2017 i jako vizážistka.

KDE NÁS NAJDETE?

Najdete nás ve Škroupova 2, prosím NEZAMĚŇOVAT s Integrovanou střední školou živnostenskou

V Klatovech sídlíme hned vedle náměstí v Plánické 171. 

Co říkají naši absolventi?

Ve studiu jsem absolvoval kosmetický kurz s profesní zkouškou v květnu 2023. Lena je profík, který ví, co dělá a je na ní vidět, že se v oboru pohybuje přes 10 let. Nabídne Vám znalosti a expertízu, které kosmetiku přesahují a ještě ke všemu si s ní dobře popovídáte. Kurz na 100% doporučuji.
Jirka Krejčík
Jirka krejčík
Kadeřník, kosmetik, Dobřany
Kurz vřele doporučuji. Zprvu jsem se bála jelikož jsem ho potřebovala abych si mohla udělat kurz tatérský a o kosmetice jsem nic nevěděla. Ale Lena i Marťa byli velmi příjemné a milé vyučující a vše jsem zvládla bez problému. 😊
Karolína
Karolina Houšková
Tatérka, Plzeň
Profesionální kurz, kde se dozvíte víc informací, než byste si mohli jen představit. Zároveň je veden s úžasným lidským přístupem, kde je prostor pro komunikaci a žádná Vaše otázka nezůstane nezodpovězena.
Míša
Míša drobná
Kosmetička, Rokycany
Kvalifikační kurz Kosmetika u Leny Brožíkové je vedený velmi individuálním a srdečným přístupem. Kombinace online studia s praktikem 1x za týden mi absolutně vyhovoval. Online výukové materiály jsou precizně zpracovány s širokým textovým i obrazovým obsahem, včetně videí. Kvízové otázky ke každé kapitole velmi kvituji. Moc mi pomohly při přípravě na zkoušku. Při praktické výuce byl vždy prostor na dotazy k teorii, procvičovaly jsme detailně veškeré fáze kosmetického ošetření. Nízký počet frekventantek kurzu zaručil, že jsme se mohly učit velmi intenzivně. Lektorka měla dostatek času na každou z nás. Možnost zakoupit si kosmetické přípravky a další materiál k provádění kosmetického ošetření přímo v kurzu velmi ulehčuje začátek v profesionální dráze. Zkouška proběhla ve stejném duchu, jako celý kurz, tj. citlivě, srdečně, individuálně. Kurz u Leny Brožíkové doporučuji všem, kteří potřebují individuální přístup (lektorky Lena s Martinkou jsou úžasné bytosti), kteří mají málo času (teorii se lze učit třeba i v noci), a pro které je důležitý i osobní kontakt a sdílení face to face (velmi intenzivní praktika s možností ptát se a sdílet své postřehy). Přeji týmu Leny Brožíkové mnoho spokojených studentek,
Kateřina
Káťa Němečková
Kosmetička, masérka, Koloveč
Zůstaňme ve spojení

MÁTE DALŠÍ DOTAZY?
NEVÁHEJTE SE ZEPTAT.

naše pobočky

Škroupova 2, Plzeň
Plánická 171, Klatovy
Se sídlem: Luční 1250, 334 01, Přeštice
Odpovědná osoba: Lenka Brožíková, IČO: 74963261

Lenka Krejčová:
Tel. číslo: +420 733 65 449
IČO: 75466996
Žákava 11, 332 04 Žákava

Josef Cipra:
Tel. číslo: +420 776 476 311
IČO: 01715127
Čs. legií 42, 339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA

Dle domluvy

KONTAKT

Telefon: +420 773 658 540
Email: info@studiotadeas.cz