DLOUHODOBÉ KURZY

KURZ KOSMETIČKA KOMBINOVANĚ

KURZ KOSMETIČKA ZAKONČENÝ PROFESNÍ ZKOUŠKOU ZA 9 TÝDNŮ S
PRAXÍ VE STUDIU A S MATERIÁLY ONLINE

kurz kosmeticka e1709569841178

Začátek kurzu je 18. května 2024 a trvá 7 týdnů. Praxe probíhají o sobotách od 9-17 hodin a jsou rozděleny na dopolední a odpolední blok. Součástí je 1x týdně online konzultace. Materiály jsou online a najdete je v členské sekci online. Kurz končí zkouškou 29. června 2024 (pokud se Vám termín nehodí, je možnost domluvit se na náhradní termín).

UČEBNÍ MATERIÁLY ONLINE

V členské sekci naleznete 15 modulů a 92 lekcí online včetně videomateriálů, prezentací a testů nanečisto. Do sekce dostanete přístup už 11. května 2024.

Přístup k materiálům je 6 měsíců od začátku kurzu.

PRAXE SOBOTY V PLZNI

Naše setkání je zaměřené na praxi. Předám Vám mnoho poznatků a rad, které jsem za léta nasbírala. Čeká Vás maximálně 6 účastníků pro komornější atmosféru.

PROFESNÍ ZKOUŠKA V CENĚ

Pokud se Vám termín hned po kurzu nehodí, je možnost domluvit se na jiný termín do 6 měsíců od zahájení kurzu.

Zdarma je ještě opravná zkouška do 30-ti dnů od prvního "pokusu".

MEZINÁRODNĚ UZNÁVANÝ CERTIFIKÁT

Po skončení kurzu obdržíte certifikát EUROPASS v angličtině platný pro celou EU.

PODPORA PO UKONČENÍ KURZU

Vytvoříme spolu komunitu, ve které se budeme podporovat a radit si i po skončení kurzu.

KOSMETIKA DO ZAČÁTKU

Za zajímavou cenu nabízím možnost objednat si kosmetiku do začátku Vašeho podnikání.

Cena kurzu je 27 887 Kč, včetně profesní zkoušky

NEJSTE SI JISTÍ? ODPOVÍDÁM NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pro (začínající) kosmetičky, tatér/ky, specialist/ky přes depilace

Kurz se koná o sobotách od 9:00-17:00 hodin a je zakončen profesní zkouškou. Zkouška je v ceně.

S úřadem práce nespolupracuji.

Po kurzu a úspěšném absolvování profesní zkoušky NEPOTŘEBUJETE garanta.

Teorii se učíte online. Máte přístup k online materiálům rozdělených do lekcí a na konci každé lekce je test s otázkami (3 možnosti, 1 správná). Ten si můžete vícekrát opakovat, tím se nenásilnou formou učíte.

V mém online systému si kontroluji, jak moc je Vaše studium úspěšné. Vytvořila jsem online studijní materiály, celkem 7 modulů s 26 lekcemi a testy, každý týden se postupně otevírají. 7 dnů před zahájením kurzu dostanete přístup na online a otevřou se Vám první moduly.

Praxe je v sobotu od 9:00-17:00 hodin ve Studiu TADEAS Plzeň, Škroupova 2.

Každá sobota má svoje jednotlivé téma, které se budeme učit prakticky zvládnout (např. barvení obočí a řas) a zároveň se opakují předešlé lekce

Současná legislativa umožňuje složit zkoušku přímo, bez absolvování rekvalifikačního kurzu, proto už rekvalifikační kurzy v nabídce mého studia nenajdete.

Na rozdíl od doby mých začátků máte dnes lepší a snazší možnosti, jak přijít ke kvalitním informacím. Např. díky internetu máte spojení s celým světem, novými metodami ošetření i zahraničními novinkami dříve, než se objeví u nás.

Kurz je řešený tak, aby ho mohl absolvovat i  „kosmetický začátečník“.

Ano, můžete, Ovšem ne každý si na zkoušku troufne přímo. Proto máte možnost využít přípravného kurzu.

NEJSEM Integrovaná střední škola živnostenská.  Společnou máme jen ulici, ve které jsme (já Škroupova 2 a oni Škroupova 13 Plzeň).

Ano, tento systém mám léty prověřený a opravdu se můžete dobře připravit na zkoušku v uvedeném čase. 

Ano, kurz je sestaven tak, aby i začátečník mohl dojít k profesní zkoušce. 

Kosmetika je obor jako každý jiný, svoje znalosti si neustále rozšiřujeme, protože v oboru jsou nové a nové informace. To znamená, že základ učení i znalostí jsou pro všechny stejné – začínáme od nuly. 

Rekvalifikací se rozumí získání nové kvalifikace a zvýšení, rozšíření nebo prohloubení dosavadní kvalifikace, včetně jejího udržování nebo obnovování. Za rekvalifikaci se považuje i získání kvalifikace pro pracovní uplatnění fyzické osoby, která dosud žádnou kvalifikaci nezískala.

Akreditovaný kurz je schválený MŠMT komisí a po jeho absolvování získáte osvědčení s celostátní platností. Neakreditovaný kurz je kurz pro doplnění konkrétních znalostí.

Osoba, která prošla schvalovacím systémem ministerstva zdravotnictví, je evidovaná číslem, má svoje úřední razítko se státním znakem,který je umístěn uvnitř kruhu, na jehož obvodu je označení oprávněné osoby, popřípadě i označení její organizační součásti a sídla. Razítka se státním znakem musí být vždy evidenčně číslována. Autorizace není udělena navždy, po 5 letech se schvalovací proces opakuje.

Co říkají naši absolventi?

Ve studiu jsem absolvoval kosmetický kurz s profesní zkouškou v květnu 2023. Lena je profík, který ví, co dělá a je na ní vidět, že se v oboru pohybuje přes 10 let. Nabídne Vám znalosti a expertízu, které kosmetiku přesahují a ještě ke všemu si s ní dobře popovídáte. Kurz na 100% doporučuji.
Jirka Krejčík
Jirka krejčík
Kadeřník, kosmetik, Dobřany
Kurz vřele doporučuji. Zprvu jsem se bála jelikož jsem ho potřebovala abych si mohla udělat kurz tatérský a o kosmetice jsem nic nevěděla. Ale Lena i Marťa byli velmi příjemné a milé vyučující a vše jsem zvládla bez problému. 😊
Karolína
Karolina Houšková
Tatérka, Plzeň
Profesionální kurz, kde se dozvíte víc informací, než byste si mohli jen představit. Zároveň je veden s úžasným lidským přístupem, kde je prostor pro komunikaci a žádná Vaše otázka nezůstane nezodpovězena.
Míša
Míša drobná
Kosmetička, Rokycany
Kvalifikační kurz Kosmetika u Leny Brožíkové je vedený velmi individuálním a srdečným přístupem. Kombinace online studia s praktikem 1x za týden mi absolutně vyhovoval. Online výukové materiály jsou precizně zpracovány s širokým textovým i obrazovým obsahem, včetně videí. Kvízové otázky ke každé kapitole velmi kvituji. Moc mi pomohly při přípravě na zkoušku. Při praktické výuce byl vždy prostor na dotazy k teorii, procvičovaly jsme detailně veškeré fáze kosmetického ošetření. Nízký počet frekventantek kurzu zaručil, že jsme se mohly učit velmi intenzivně. Lektorka měla dostatek času na každou z nás. Možnost zakoupit si kosmetické přípravky a další materiál k provádění kosmetického ošetření přímo v kurzu velmi ulehčuje začátek v profesionální dráze. Zkouška proběhla ve stejném duchu, jako celý kurz, tj. citlivě, srdečně, individuálně. Kurz u Leny Brožíkové doporučuji všem, kteří potřebují individuální přístup (lektorky Lena s Martinkou jsou úžasné bytosti), kteří mají málo času (teorii se lze učit třeba i v noci), a pro které je důležitý i osobní kontakt a sdílení face to face (velmi intenzivní praktika s možností ptát se a sdílet své postřehy). Přeji týmu Leny Brožíkové mnoho spokojených studentek,
Kateřina
Káťa Němečková
Kosmetička, masérka, Koloveč
O Lenčiném studiu jsem se dozvěděla od kamarádky, která jejími rukami už prošla, tak jsem do toho šla taky a rozhodně nelituji. Každá praxe se pro mě stala oddychovou, přátelskou, ale i zajímavou a naučnou s rodinným základem. Zkrátka nemám co vytknout, tam prostě chceš !🤍
Nikol
Nikol Grizáková
Kosmetička
Zůstaňme ve spojení

MÁTE DALŠÍ DOTAZY?
NEVÁHEJTE SE ZEPTAT.

naše pobočky

Škroupova 2, Plzeň
Plánická 171, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA

Dle domluvy

KONTAKT

Telefon: +420 773 658 540
Email: info@studiotadeas.cz