PÉČE

NABÍZENÉ SLUŽBY

Přišli jste relaxovat?

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ, LAMINACE OBOČÍ A MASÁŽE

Ve studiu v Plzni nabízím možnost objednat se ke mně na kosmetické ošetření a mezoterapii. Tou Vás může provést i Lenka Krejčová, která se postará také o Vaše obočí a krásně Vás nalíčí. Různými druhy masáží Vás provede Josef Cipra, a to jak v Plzni, tak v Klatovech.

Kosmetické studio

Kosmetické ošetření

V salonu pracujeme s izraelskou dermokosmetikou CHRISTINA. Dermokosmetika znamená, že splňuje kosmetické požadavky, a navíc dbá na finální účinnost a bezpečnost. CHRISTINA si umí poradit se všemi druhy pleti. Výborné výsledky má pro aknózní pleť, dermatitidu i rosaceu. Pleť vypne, hydratuje a rozzáří.

Christina logo 234x60 průhledný

Mezoterapie

Pro mezoterapii máme ve studiu ta nejlepší séra, která jsou balená v jednotlivých ampulí a vyrábí je řecká dermokosmetika Juliette Armand. Důvod je jednoduchý. V současné době CHRISTINA nenabízí séra balená v jednorázových ampulích, která k tomuto ošetření potřebujeme.

Ošetřením Vás provede Lena Brožíková  nebo Lenka Krejčová

Lehátko
Shiatsu masáže

Shiatsu masáž

Shiatsu masáž – velmi jiná masáž. Klient zůstává oblečený, při ošetření leží na futonu na zemi. Nejdříve je potřeba si trochu popovídat a zjistit, na co se při masáži zaměřit. Úvodní konzultace trvá cca 15 min. Pak se za pomoci různých tahů a tlaků uvolňují svaly celého těla. Vhodné opakovat 1x měsíčně.

Masáží Vás provede Josef Cipra.

Klasické masáže, lymfodrenáž

V nabídce jsou klasické masáže, lymfodrenáž, masáž teplými lávovými kameny, baňkování. Můžete vyzkoušet čokoládovou masáž nebo například rašelinový zábal.

Masáže můžete využít nejen pro  úlevu bolavému tělu. Doporučujeme i jako relaxaci a prevenci.

K ošetření používáme přírodní oleje Hristina, čokoládu značky Schupp a českou rašelinu značky Torf.

Masáží Vás provede Josef Cipra

Kurz kosmetička
Produkty

Laminace obočí, maderoterapie pleti, vizážistika

Postaráme se Vás speciální masážní technikou maderoterapie pleti, upravíme Vám obočí, a to technikou laminace a krášlíme Vás na kurzu vizážistiky. 

Ošetřeními Vás bude provázet Lenka Krejčová.

Zůstaňme ve spojení

MÁTE DALŠÍ DOTAZY?
NEVÁHEJTE SE ZEPTAT.

naše pobočky

Škroupova 2, Plzeň
Plánická 171, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA

Dle domluvy

KONTAKT

Telefon: +420 773 658 540
Email: info@studiotadeas.cz